Модні тенденції сезону осінь-зима 2013-2014

Шотландська клітинка ризикує стати модним хітом майбутнього сезону. Розкішні пальта-накидки, стильні брюки і елегантні жакети — все набуває королівської елегантності. Ця тенденція чітко прослідковується в показах Moschino Cheap&Chic, Saint Laurent, Stella McCartney, Blugirl, Mulberry, Celine.

Манірні учнівські костюми — спідниця в клітинку, блуза і блейзер — також набувають нового звучання. Тренд весінньо-літнього сезону — омбре (перехід одного відтінку до іншого) тут також знаходить свій відгук.

Неможливо представити осінньо-зимовий сезон без хутра. Цього сезону хутряна обробка на піку популярності. Декоративні хутряні коміри досягнуть апогею. Тепер їх можна зустріти не лише на верхньому одязі, але і на платтях, наприклад, як в колекції Nina Ricci.Яскраві кольорові моделі, що грають на контрасті, або тон-в-тон основній гаммі одягу — вибір за вами.

Що стосується хутряних пальт, то актуальні будуть моделі з благородного каракуля. Цього сезону вони обженуть нірку і соболь.

Як і раніше актуальні дизайнерські моделі хутряних пальт (наприклад, хутряний кейп з колекції Moncler) і хутряні пальта з довговорсого хутра в натуральній колірній гаммі.

Одяг з бабусиної скрині більше не повинен шокувати оточуючих. Ретро-стиль, що повернувся в моду з легкої руки Ralph Lauren, більше не виглядає химерно або по-сиротські скромно. Богемний шик 20-х років, витончені силуети 40-х і 60-х років, модні принти 80-х, буйство 90-х — все знаходить віддзеркалення в моді сучасній.

Вічна суперечка з приводу лінії талії цього сезону вирішується на користь завищеної, яка підкреслюється ремінцем . Найяскравіше цей тренд був відображений в колекції Hermes. Абсолютно не важливо, що ви виберете, брюки чи спідницю з шкіри — не забудьте про пояс з лаконічною класичною пряжкою.

Також популярністю користується лакова шкіра. Упевнені в собі жінки можуть придбати лаковий плащ, як в колекції Burberry Prorsum, або лакове плаття-футляр від Jonathan Saunders.

Інші можуть обмежитися лаковими вставками на пальті і платтях.

Втім, не менш актуальна матова шкіра.

Найяскравіше цей тренд представлений був на Тижні моди в Парижі в колекції Loewe.

Шкіряні пальта і светри, спідниці і плаття — однотонні або з принтами в стилі супрематизм. Вочевидь, що одяг з шкіри — альтернатива і модний суперник демократичного денима.

Не втрачають актуальності в новому сезоні напівпрозорі тканині. Сексуальні напівпрозорі вставки або розкішні напівпрозорі плаття — все це покликане підкреслити жіночні форми.

Не дивлячись на підкреслену жіночність, яка прослідковується в колекціях провідних дизайнерів, як і раніше актуальна маскулінність, але більш адаптована.

У колекції Stella McCartney на Тижні моди в Парижі ми могли побачити чоловічі костюми у строгу смужку, які перевтілилися в елегантні пальта і жакети. У якості декоративної обробки — асиметричний крій і прихована застібка.

За  матеріалами сайту: http://luxe.pp.ua/

210-060 exam 210-260 exam 300-115 exam questions which contain almost 100% correct answers are tested and approved 300-115 exam 300-320  |  70-347  |  200-125 pdf 210-060 pdf highest ROI. Start you road to success today, buy purchasing the training materials today! 70-533  |  on the test. In fact, eachJava Technology practice test is guaranteed to give 300-075 /  300-085